Jó, hogy vannak olyan kreatív elmék, akik ismét fel szeretnék találni a kereket. Stephan Heinrich is ilyen feltaláló, és nagyon szeretné, ha álma megvalósulna, nem csak a tervezőasztalon létezne.
Az infinity beach and city cruiser 8 sebességes váltóval rendelkezik és maga a kerékadja a váz tetejét, alját. A feltaláló az építészet, robotika, design és 3D nyomtatás keresztezésében találta meg a megoldást, így jött létre az infinity.
A sintratec segítségével már ki is nyomtatták 3D-ben is, hogy jobban látszódjon a design. Nekünk kicsit bonyolultnak tűnik, maradunk a rollereknél.
HA TETSZETT KÖVESS MINKET MINDENHOL ÉS NEM MARADSZ LE SEMMIRŐL!
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Le a spammerekkel · http://ketkerekenoutival.blog.hu/ 2022.03.08. 00:50:15
Miért érzem, hogy ez is csak egy 3D nyomtató gerillamarketingje? Maga az ötlet komplett hülyeség, akkora plusz súlyt jelentene ez az egész és épp a kerekeknél, ahol minden gramm számít - ezt tapasztalatból mondom.
Kb. 25g eltérés két külső közt egy országúti bringán, nagyjából 5-8km/h sebességnövekedést jelent. Ha a nehezebb gumival úgy 25-28km/h volt a normál sebesség, a könnyebbel 32-36 körül azonos energiával. Amíg nem kezdett repedezni a gyári külsőm és cseréltem egy drótmentes Continentalra, én sem hittem el. Ha a vázon cipel az ember plusz 75 dekát (7.5dl víz), azt meg sem érzi. De a kerék külső részein (felni, gumik) iszonyat sokat számít.